Художник
Вадим Прикота

Тел.: +38(067)795-03-59  
e-mail:

Рус Рус   Eng Eng

Вадим Прикота

  Вадим Прикота народився в 1977 році. Живе і працює в Харкові. У 1999 році з відзнакою закінчив Харківське Державне Художнє училище. Дипломна робота Вадима “Хресний хід на Великдень” (полотно, олія, 300х400см) було розміщено в залі засідань Управління Харківської Єпархії.

  В 2008-2009р.р. Вадим Прикота приймав участь в проекті "Українці в світі". Портрети, які було написано в рамках даного проекту, експонувались в Національній галереї портретів видатних українців в Українському Домі (Київ, Україна). Роботи Вадима Прикоти знаходяться в приватних колекціях в Україні, Росії, Німеччині, Польші, Латвії, Швейцарії, США.

Копії картин

Копии картин

 Музейної якості копії картин видатних художників...

Портрети

Портрет по фото

 Ви можете замовити портрет олією по фотографії...

Живопис

Живопис

 Творчі роботи олією і уникальні картини на замші...

Контакти

Щоб замовити картину або зв'язатися зі мною з будь-яких інших питань, ви можете:

подзвонити за телефоном +38(067)795-03-59 (Україна, Харків) або написати лист на e-mail:

Оплата

Ви можете зробити оплату з використанням наступних засобів платежу:

  • системи грошових переказів - Юністрім, Золота корона, MoneyGram, Blizko, Western Union, Anelik або іншими за вашим вибором;
  • банківським переказом;
  • поштовым переказом;
  • розрахунок готівкою - у Харкові.

Доставка

  Вартість доставки визначається індивідуально і залежить від відстані, вартості страхування, пакування, митних процедур і інших факторів. Витрати за доставку бере на себе замовник. Доставка по Україні здійснюється компаніями – перевізниками вантажів: Нова пошта, Автолюкс, Нічний експрес або іншими за Вашим вибором. Доставка за межі України здійснюється міжнародними службами доставки: FedEx, DHL, UPS або іншими за Вашим вибором. При відправленні картини упаковуються так, щоб виключити можливість ушкодження. Крім того, картини страхуються при кожному відправленні, щоб Ви могли бути впевнені в тому, що куплена картина буде доставлена Вам у прекрасному стані. Якщо при одержанні картини Ви знайдете будь-яке ушкодження, будь ласка, негайно сповістіть перевізника.

Умови повернення

  У випадку, якщо після одержання Вашого замовлення, Ви не будете цілком задоволені покупкою, ви можете протягом 7 днів повернути картину в її первісному стані й одержати назад сплачену суму. У цьому випадку Ваші витрати обмежаться вартістю відправлення картини назад.